• 23/07/2024
  • Hoşgeldiniz

Konuşan battaniye

  • 16.04.2019

Minikleri uyutmanın en güzel yolu masal anlatmak. Her zaman masal anlatmaya fırsat bulamayabiliyor insan. Bazen iş, güç bekliyor,  bazen yorgunluk çöküyor. İşte tam da böyle anlarda bu görevi devredebileceğiniz bir battaniye olsa... Hem sarıp sarmalasa sıcacık, hem de rüyalarına uzanan masallar anlatsa...

Birileri düşünmüş ve yapmış. OEKO-TEX® belgeli, dünyanın ilk akıllı oyuncak battaniyesi Mini Heroes; Amerika ve Avrupa'dan sonra şimdi Türkiye'de!

Almanya’da üretilen MiniHeroes Konuşan Çocuk Battaniyesi ile şimdi çocuklar macera ormanındaki serüvenlere katılıyor. Üstelik sadece uyumadan önce değil, gün içinde de heyecan verici ve eğitici hikayeler ile oynayarak hem eğleniyor hem de öğreniyor. 

Yapmanız gereken tek şey ise Mini Heroes uygulamasını App Store’dan ya da Google Play’den ücretsiz olarak akıllı telefonunuza ya da tabletinize indirmek. Bir kez indirdikten sonra uygulama bir daha internet bağlantısına da ihtiyaç duymuyor. Çocuklar hemen 4 hikaye arasından istediklerini seçip, 4 sevimli kahramandan birini tabletin ya da telefonun kamerasıyla yakalayarak maceraya yelken açıyor. Onlara eşsiz serüvenlerinde Leopar Lager, Fil Gaja, Tukan Kraker ve Maymun Timba eşlik ediyor. Mini Heroes Konuşan Çocuk Battaniyesi; dünya norm ve standartlarına uygun uluslararası geçerliliği olan akreditasyon belgesi ile üretiliyor.